تبلیغات
دفتر شعر کیلکین - دانشگاه محرم


دفتر شعر کیلکین

سلام ضمن تسلیت این ایام خدمت تمامی دوستان حسینی

از دوستان خواهش میکنم مطلب را تا آخر بخوانند وهمچنین نظر فراموش نشه

بسم رب الحسین(ع)

مدیریت کل دانشگاه های اسلامی

دانشگاه بین المللی عاشورا

اطلاعات و قوانین ورودی دانشگاه

مدیریت دانشگاه:حضرت حسین بن علی بن ابیطالب (ع) قابل به ذکر است پدر ایشان در تمامی علوم تبحر دارند و به غیر از خدا و حضرت محمد(ص) هیچ کس از مقام ایشان مطلع نیستند .

معاون دانشگاه:حضرت زینب  بنت الفاطمه بنت محمد القرشیه(ص) ؛مادر ایشان سرور زنان بهشتی است و در مقام مادر ایشان همین بس که به ایشان ام ابیها می گویند.

مدیریت اساتید:حضرت ابوالفضل بن علی (ع) فارغ التحصیل از دانشگاه علوی به مدیریت علی بن ابیطالب (ع)همچنین ایشان مدرس درس وفا نیز بوده اند.

دبیر درس آموزش های رزمی: حضرت علی اکبر بن حسین بن علی(ع) ؛محققان  می گویند :ایشان شبیه ترین شخص از نظر خّلقا ،خَلقا و منطقا به دانشمند اسلام حضرت محمد بن عبدالله (ص)سرور پیامبران هستند.

دبیر مسائل خانواده و ازدواج: حضرت قاسم بن الحسن(ع) ایشان پسر برادر مدیر بوده و انتصاب ایشان از طریق نامه پدرشان به دست مدیر دانشگاه صورت گرفته است.

دبیر زیست شناسی آب:حضرت عبدالله ملقب به علی اصغر(ع) ایشان فرزند آخر امام حسین (ع) می باشد و کوچکترین معلم دانشگاه می باشد.

بخش امر به معروف ونهی ازمنکر:توسط رقیه بنت الحسین(ع) که با همکاری حضرت ام البنین (س)و حضرت سکینه (س)در قسمت خواهران انجام می شود

بقیه اساتید :برادران  جناب ابوالفضل بن علی (ع)، زهیر بن قین و ...

بعضی از دروسی که تدریس می شود: در بخش برادران:

 وفا ،ولایتمداری،دینداری،نامه نگاری،وفای به عهد ،مهمانداری،امام شناسی،کوفه شناسی و مردم شناسی آن،ارزش و مقام آب ، خطبه خوانی و...

خواهران: اسارت ،یتیمی، خطبه خوانی، مترجمی مصیبت و اندوه و...

فارغ التحصیلان این دانشگاه: مسلم بن عقیل، 72تن از محبان سید الشهدا(ع)،مختار ثقفی و...

دانشجویان سال دوم به بعد: شیخ صدوق ،شیخ مفید ،شیخ رضی،علامه مجلسی و پسرشان،علامه بحرالعلوم ،علامه حلی , شیخ قمی ، سید بن طاووس ، سید روح الله خمینی ،آیه الله خوئی و سید محمد شیرازی و ...

ودانشجویان این سالها :حضرات عظام تقلید مورد تایید فرزند نهم امام حسین (ع) ، ایشان را در دانشگاه ابوالحسن خطاب می کنند و مسئولیت تایید دانشجویان را برعهده دارند.

کسانی که داوطلب برای ورود هستند می توانند مفاد و اهمیت دانشگاه را از اسامی بالا جویا شوند

البته بعضی از خواص توسط شخصی به نام جناب محمد بن الحسن العسکری (عج) تدریس می شوند که ایشان به علوم روز دانا و مکمل همه ی اساتید هستند.

هیچ گونه مرز قومی،نژادی,رنگ ،پوست و... در انتخاب دانشجویان مورد قبول نیست و تنها مدرک تولی و تبری مورد قبول است ولا غیر.

قابل توجه دانشجویان :کسانی که سال قبل مردود شدندومایلند که ادامه تحصیل بدهند واحدی در دانشگاه به استادی استاد حربن یزید ریاحی نیز به واحد ها اضافه شده است .

توجه : لباس مشکی از اوجب واجبات است.

دوره ی دانشگاه :از اول ماه محرم شروع می شود و در پایان ماه  به اتمام می رسد کسانی هم که نتوانسته باشند واحد هایشان را پاس کنند می توانند تا روز اربعین دروس خود را به اتمام رسانند.

سرویس دهی فقط از میدان های عاشورا،تاسوعا،انتظارو ظهور به مقصد دانشگاه  بزرگ عاشوراخواهد بود کرایه سرویس های دانشگاه با ذکر "یا لثارات الحسین (ع)" و"البیعت لله "پرداخت خواهد شد و از پذیرش دیگر اسمی معذوریم .

قابل توجه دوستان مطلب بالا تماما متعلق به دفتر شعر کیلکین بوده و هر گونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.


"کیلکین"


نوشته شده در سه شنبه 14 آبان 1392 ساعت 01:16 ب.ظ توسط kilkin یا لثارات الحسین(ع) | |


آخرین مطالب
» من و دوستانم
» برای او...
» فاطمه ی معصومه (س)
» نیمه شعبان
» بهار
» تقدیم به او
» آمدم...نشد
» نامه ای به یاسر
» پرواز تنهایی
» متن اجرا و خوانش شعر کیلکین در همایش بهارملی فرهنگ سرای خاوران
» گزارش جشنواره میله گل سرخ
» غرفه صبح قلم جشنواره میله گل سرخ
» کیلکینی رو به استاد تابش
» دانشگاه محرم
» خانه کاه گلی من
» آلاچیق مهتاب
» نــامه یـار
» قلم ، علم ، امید
» بیدار باش...
» دفتر و من و قلم

Design By : RoozGozar.com